جرم گیری دندان
بهترین کلینیک جرم گیری دندان در تهران

بهترین متخصص جرم گیری دندان در تهران می‌تواند بدون ایجاد هیچ گونه عارضه و آسیبی، به بهترین شکل دندان‌های شما را جرم گیری کند.

در این مطلب به شما کمک می‌کنیم تا بهترین مرکز جرم گیری دندان در تهران را بیابید و با خیالی آسوده به آن مراجعه کنید.

بهترین متخصص جرم گیری دندان در تهران

با هر بار مسواک زدن و رسیدگی به دندان‌ها کاملا تمیز می‌شوند. اما اتفاقی که می‌افتد این است که مواد موجود در بزاق دهان ما روی دندان‌ها رسوب ایجاد می‌کند. این لایه تا زمانی برای محافظت از دندان‌ها مفید است که درگیر میکروب‌ها نشود. این میکروب‌ها با استفاده از مواد قندی که می‌خوریم، اسید تولید می‌کند و باعث پوسیدگی دندان می‌شود.

کاری که باید انجام دهیم این است که به صورت مرتب دندان‌ها را تمیز کنیم و مسواک بزنیم. در غیر این صورت جرم‌ها در دندان تشکیل می‌شوند و باقی می‌مانند.

بهترین متخصص جرم گیری دندان در تهران در این زمینه باید از بهترین روش برای جرم گیری استفاده کند. تشخیص درست باعث انتخاب روش مناسب می‌شود.

بهترین کلینیک جرم گیری دندان در تهران

انواع جرم گیری دندان در تهران

به صورت کلی دو نوع جرم گیری وجود دارد که در ادامه توضیح می‌دهیم:

  • نوع اول، جرم گیری سطحی است. دندانپزشک با استفاده از یک ابزار جرم‌های روی دندان را برمی‌دارد. این روش برای کسانی مناسب است که جرم‌های کم و سطحی روی دندان خود دارند.
  • در نوع دوم از دستگاه مخصوصی استفاده می‌شود. دستگاه التراسونیک و اسپری آب در این نوع مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای جرم‌های بیشتر دندان بسیار مناسب است. این کار بدون احساس درد انجام می‌شود. چون لایه‌ای از روی دندان شما برنمی‌دارد.

بروساژ دندان در تهران چگونه انجام می‌شود

ابتدا دندانپزشک از دستگاه التراسونیک استفاده می‌کند و با ضربه زدن به جرم‌ها و پلاک‌ها باعث از بین بردن آن‌ها می‌شود. البته گاهی از ابزار دستی نیز استفاده می‌شود و جرم‌های کوچک‌تر را با این ابزار برمی‌دارند.

سپس دندانپزشک با استفاده از سنباده مخصوص کمی روی دندان‌ها را مرتب می‌کند. بعد خمیری مخصوص روی دندان‌ها قرار می‌دهد و با دستگاهی که روی آن برسی قرار دارد آن خمیر را پخش می‌کند. در نهایت دندان‌های بدون جرم و کاملا درخشنده مشاهده خواهید کرد.

بهترین کلینیک جرم گیری دندان در تهران

هزینه جرم گیری دندان در تهران

همانطور که توضیح دادیم جرم گیری دندان ممکن است به صورت سطحی یا عمیق‌تر انجام شود. این مسئله یکی از مواردی است که روی قیمت تاثیر می‌گذارد. پس برای دریافت قیمت دقیق ابتدا با ما تماس بگیرید و نوبت حضوری دریافت نمایید تا پس از معاینه توسط متخصص هزینه به شما اعلام گردد.

جمع بندی

کلینیک دندانپزشکی دکتر کیهان قدیمی بهترین مرکز جرم گیری دندان در تهران است که کلیه خدمات مربوط به درمان دندان در این مرکز انجام می‌شود.

نویسنده

admin1

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *