روکش دندان
خدمات روکش دندان در تهران

بهترین مرکز روکش دندان در تهران خدمات باکیفیتی به شما ارائه می‌دهد. بهترین مواد برای روکش دندان و درمان را استفاده می‌کنند تا بیشترین استحکام را داشته باشد.

بهترین متخصص روکش دندان در تهران در کلینیک دکتر کیهان قدیمی با بهترین تجهیزات و جدیدترین مواد و متدها برای درمان دندان‌های آسیب دیده شما اقدام می‌کند.

بهترین مرکز روکش دندان در تهران از چه موادی استفاده می‌کند

دریافت خدمات روکش دندان در تهران و هر منطقه دیگری زمانی رضایت بخش خواهد بود که بهترین انتخاب را به عنوان روکش برای شما داشته باشند. انواع این روکش‌ها را در ادامه توضیح می‌دهیم.

  • روکش تمام سرامیک: این نمونه بسیار شبیه دندان است. از هیچ فلزی برای ساخت آن استفاده نشده.
  • روکش فلز سرامیک: به این نوع PFM نیز می‌گویند. هم ظاهر خوبی دارند و هم استحکام خود را حفظ کرده است.
  • روکش زیرکونیوم: یکی از نمونه‌های فلز سرامیکی محسوب می‌شود. که بجای فلز از زیرکونیوم در آن استفاده شده است که رنگ سفیدی دارد.
  • روکش تمام فلز یا طلا: طلا یکی از مواردی بود که در گذشته برای پر کردن دندان بسیار مورد استفاده قرار می‌گرفت. مقاومت بالایی دارد و بسیار محکم است. همینطور از روش‌های گران قیمت محسوب می‌شود. این روکش‌ها دچار خوردگی یا تغییر رنگ نمی‌شوند. دوام بالایی دارند و با بدن انسان کاملا سازگار هستند.
خدمات روکش دندان در تهران

مراقبت‌های پس از دریافت خدمات روکش دندان در تهران

پس از انجام خدمات روکش، توصیه‌هایی از جانب پزشک خود دریافت می‌کنید که باید حتما آن‌ها را رعایت کنید. عمر این روکش‌ها بستگی به همین مراقبت‌های شما دارد.

حداقل تا 24 ساعت به روکش مورد نظر فشاری وارد نکنید. اگر دندان‌های شما نسبت به سرما و گرما دچار حساسیت شد نگران نباشید چون امری طبیعی است و پس از مدت کوتاهی برطرف خواهد شد.

رعایت بهداشت دهان و دندان الزامی است. از مسواک و نخ دندان برای تمیز کردن آن استفاده نمایید. در مدت زمان مشخص شده توسط پزشک برای بررسی روکش مراجعه کنید.

هزینه روکش دندان در تهران

هزینه‌ها با توجه به نوع روکش مورد نیاز برای دندان شما مشخص خواهد شد. ابتدا توسط دندانپزشک متخصص معاینه می‌شوید. پس از مشخص شدن بهترین روش درمان برای شما، قیمت نیز اعلام خواهد شد.

همچنین برای دریافت قیمت‌های تقریبی و نوبت معاینه حضوری می‌توانید با ما تماس بگیرید.

خدمات روکش دندان در تهران

جمع بندی

کلینیک دکتر کیهان قدیمی به عنوان بهترین کلینیک روکش دندان در تهران برای ارائه انواع خدمات در این زمینه و دیگر روش‌ها به شما مراجعه کنندگان گرامی آماده است. برای دریافت خدمات و نوبت معاینه حضوری با ما تماس بگیرید.

نویسنده

admin1

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *